Jožka, Iveta, Janča a já jsme se vydali na dalekou cestu do Francie na nějaký to pořádný lezení. Po patnácti hodinách v autě jsme konečně objevili ten legendární převis, pod kterým máme spát (převis byl, ale jeho velikost jsme si představovali jinak, i když byl opravdu velký). Počasí nám vyšlo parádně – jen jednu noc nás překvapila bouřka, tak jsme se z odpočívadla přesunuli pod převis. Nejtěžší přelezená cesta byla 7a a má ji na triku po zkoušení a bez sednutí Iveta.
První seznámení s lezením tam daleko
Někdo je hold kapacita, tak si může dovolit chodit ke skalám jen s taškou
Tahle říčka byla víceúčelová: mytí nádobí, koupání, pádlování…
Náčelník
Náš Interhotel
Štandy na písku? ne my jsme na vápně!
Účastnice zájezdu za nejvyšším mostem světa v Millau – je to ten bílý vzadu :-p
V Tarnu najdete i feraty
Okno
Najdete tam hlavu opice?
To je Rambo nebo Jožka?
Madla až po lokty se sem tam objevily, ale jen zřídka
Janča jak buší
Janča jak buší
Skipy, Skipy, Skipy je náš kamarád… znáte ho? je to prý klokan a Ivčin kamarád
Jasný je, že je tam spousta dírek, ale berou všechny?